Kontakt

Zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku

ArteVisio, s.r.o.

Sokolská 410/1, 251 01 Říčany

Kontakt: Veronika Osladilová

Tel: +420 603 259 469

E-mail: veronika.osladilova@artevisio.cz

Web: www.artevisio.cz

Vydavatelství a mediální zastoupení

SUPRAPHON a.s.

Palackého 740/1, 112 99 Praha 1 

Kontakt: Linda Hrůzová

Tel: +420 724 444 514

E-mail: linda.hruzova@supraphon.cz

Web: www.supraphon.cz

Zahraniční zastoupení

Intermusica Artists’ Management Ltd

Level 2 Soho Works, 180 Strand, London, WC2R 1EA, UK

Kontakt: Jessica Barra

tel: +44 20 7608 9942

E-mail: jbarra@intermusica.co.uk

Web: www.intermusica.co.uk

Německo

Konzertdirektion Dr. Rudolf Goette

Kontakt: Angelika Jacob

E-mail: Jacob@goette.de

Itálie

Resia 

Kontakt: Francesco Furno

E-mail: f.furno@resiartists.it

Kontakt: Patrizia Gerrasi

E-mail: p.garrasi@resiartists.it

Rakousko

Künstlermanagement Till Dönch

Kontakt: Till Dönch

E-mail: management@doench.at

Kontakt: Cora Engel

E-mail: cora@doench.at

USA

Arts Management Group

Kontakt: Bill Capone

E-mail: Bill@artsmg.com

Kontakt: Arlene Paskalian

E-mail: Arlene@artsmg.com

Kontakt: Felipe Nieto

E-mail: Felipe@artsmg.com

Španělsko

Agencia Camera

Kontakt: Renzo De Marco

E-mail: rdemarco@agenciacamera.com

Kontakt: Josep Maria Prat

E-mail: jmprat@grupcamera.com

 

Benelux

Ivy Artists

Kontakt: Marjon Koenekoop

E-mail: marjon@ivyartists.com

 

Japonsko

Camerate Tokyo

Kontakt: Kiyoshi Tamamura

E-mail: tamamura@camerata.co.jp